HABERLER / FEDERASYON /

Doğudan Batıya Futbol Kardeşliği Devam Ediyor

Yayın Tarihi : 2016 Kasım 03 09:00:13

Haberin

Okunma Sayısı
661

Doğudan Batıya Futbol Kardeşliği Devam Ediyor

Doğudan Batıya Futbol Kardeşliği Devam Ediyor

Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna bağlı amatör liglerde yer alan takımların futbolcularından oluşan 20 kişilik kafile, 3 Kasım’da İstanbul Şükrü Saraçoğlu Stadyumunda oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi grup müsabakası olan Fenerbahçe – Manchester United müsabakasını izleyecek.

Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna bağlı amatör liglerde yer alan takımların futbolcularından oluşan 20 kişilik kafile, 3 Kasım’da  İstanbul Şükrü Saraçoğlu Stadyumunda oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi grup müsabakası olan Fenerbahçe – Manchester United müsabakasını  izleyecek.

 

 2 Yıl önce başlatılan Doğudan Batıya Futbol Kardeşliği isimli projenin devamı niteliğinde olan bu projede Ağrı’da spor yapan ve hayranı olduğu futbolcuları yakından görme fırsatı bulamayan genç futbolcular, ülke futbolunun üç büyüklerinin Avrupa kupası müsabakalarını izleme fırsatı buluyor.

 

Ağrı Valiliği ve Sancaktepe Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği projede yer alan sporcular heyecanlı olduklarını söyledi. Projeye katılım sağlayan Doğubayazıt Belediye Spor futbolcularından Muhammed Uçar “ Ben bir Fenerbahçe hayranıyım. İlk defa hayranı olduğum taraftarlığını yaptığım Fenerbahçe’yi izleme fırsatı buluyorum. Bunun yanında sürekli olarak playstationda oynadığım Manchester United müsabakasının olması beni ayrı bir heyecana sürüklüyor. Bizleri bu proje ile İstanbul'a gönderen Ağrı Valimiz Musa Işın’a, Sancaktepe Belediye Başkanımız İsmail Erdem'e İstanbul ilindeki koordinatörler Uğur Uçar, Barış Termisin, Mehmet Emin Yavuz ve Hüsamettin Aydın’a, Gençlik Spor İl Müdürümüze ve Ağrı ASKF Başkanımız Erkan Kösedağ’a teşekkür ediyorum. “ dedi.

 

Ağrılı futbolcular Perşembe akşamı maçı izledikten sonra havayolu ile Ağrı’ya dönecekler.

Sosyal Ağlarda Paylaş

BENZER HABERLER

  • Galatasaray - Fenerbahçe Maçı Öncesi Ağrı'dan Fair-Play Mesajı
    Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında, bugün oy...
  • Amatör Spor Haftasının Kapanışı, ödül töreni ile son buldu
    Amatör Sporlara ülkenin dikkatini çekmek ve far...
  • Ağrı Amatör'de Yeni Sezon Fikstürü Belli Oldu
    Ağrı Amatör Futbolunda 2018-2019 futbol sezonu ...

Yorum Yap