HABERLER / FUTBOL /

İstanbul Ağrıspor, 6-0 Galip Gelerek Zirveye Yerleşti

Yayın Tarihi : 2017 Mart 06 23:34:40

Haberin

Okunma Sayısı
775

İstanbul Ağrıspor, 6-0 Galip Gelerek Zirveye Yerleşti

İstanbul Ağrıspor, 6-0 Galip Gelerek Zirveye Yerleşti

Ağrılıların futboldaki yeni gururu olan İstanbul Ağrıspor ikinci maçında da galibiyetle ayrıldı. Pendik Doğanspor ile karşı karşıya gelen İstanbul Ağrıspor rakibini farklı mağlup etti

2.Amatör ligde mücadele eden İstanbul Ağrılıların futboldaki yeni gururu olan İstanbul Ağrıspor 2016-17 sezonunun ikinci maçında  Pendik Doğanspor ile karşı karşıya geldi. Kaynarca stadında oynan maçta İstanbul Ağrıspor güçlü rakibini 6-0 mağlut etti. Güzel bir oyun ortaya koyan  İstanbul Ağrıspor rakiplerinin korkulu rüyası haline gelmeye başladı. Kaynarca statında oynanan maça Ağrılılar büyük ilgi gösterdi. Marmara Ağrılılar Federasyonu Başkanı Mustafa Acar, Pendik Ağrılılar Derneği Başkanı Yılmaz Eldemir de maçı izleyenler arasındaydı. 

 

Maç öncesi sabah namazı

 

 

Maç öncesi  İstanbul Ağrıspor Kulübü Başkanı Mehmet Latif Yaşlı ve yönetiminin özverisiyle kurulan ve başarılı grafik çizen İstanbul Ağrıspor' a destek büyük oldu. Ağrı ASKF Başkanı Erkan KÖSEDAĞ, Genel sekreter Özkan ASLAN, Futbol İl Temsilcisi Aslan TAYHAN, Ağrı VEFA Spor Kulübü Başkanı Yusuf Kalkan, Ağrı Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı İlhami Aslankılıç, Diyadin Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Fahri Polat,  Tüm Spor Adamları Başkanı Erol Yıldırım, Hamur Kümbet Spor Kulübü Başkanı Nezir Oruç, Ağrı Amatör Furbolcular Derneği Başkanı Celal Bulut, Ferhat Oruç, Metin Çiftçioğlu ve Latif Turan  ve yöneticileri ile Eyüp Sultan Camii'de sabah namazı kılarak dua ettiler. Heyet kritik maçta İstanbul Ağrıspor'u yalnız bırakmadı. Kulüp yönetimi ile heyet maçı birlikte izledi. 

 

İstanbul Ağrıspor Kulüp As Başkanı İsa Menteş maç sonunda kısa bir değerlendirme yaptı. kendilerin yalnız bırakmayan herekse teşekkür eden Menteş, galibiyet serilerinin süreceğini ifade etti.  Başarının ekip işi olduğunu belirten Menteş, kulüp yöneticisi Cevdet Menteş'e özel olarak katkılarından dolayı teşekkür etti.  Menteş," Başarı bir ekip işidir. Biz daha yolun başındayız. Bize emek veren başta başkanımız sayın Mehemt Latif Yaşlı olamak üzere tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Cevdet bey de büyük katkılar sundu kendilerine de teşekkür ederiz. Ağrılıaları maçalrımıza ve desteğe bekliyoruz" dedi.

 

Kaynak: http://agrialternatif.com/mobile/haber-detay.asp?id=1281

Sosyal Ağlarda Paylaş

BENZER HABERLER

  • Konfederasyon Kupası Patnos04 Spor’un Oldu
    Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’...
  • Spor Toto Süper Lig Şampiyonu Beşiktaş'ı Kutlarız
    2016-2017 Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezon...
  • İstanbul Ağrıspor, Yenilgisiz Şampiyon Oldu
    İstanbul Amatörüne katıldığı ilk sezonunda,...

Yorum Yap